• Instruirea Misionarilor de Vară

  • Image-54
  • Informații personale

  •  -
  • *** Acest refresh este pentru cei care au experiență în lucrarea cu copiii,  vom face cunoștință cu materialul care va fi folosit în campania de evanghelizare și vom discuta ce motode sunt cele mai potrivite pentru copiii din zona în care intenționați să vă implicați. Durata instruirii este de 3 ore. 

     

     

  • Legătura cu AMEC

  • Instruire AMEC

  • Experiența în lucrarea cu copiii

  • ...

    Ce ai predat? Scrie aproximativ de câte ori?
  • Lucrarea în echipă

  • Persoana pe care să o anunțăm în caz de urgență

  •  -
  • Sunt de acord cu Declaraţia de credinţă AMEC!

    http://ameccef.com/cine-suntem/declaratia-de-credinta
  • AMEC lucrează împreună cu biserica locală. Fiecare cursant, care vrea să participe la instruire, trebuie să-i spună aceasta pastorului sau liderului bisericii sale, şi să vină cu o recomandare din partea lui. Te rugăm să completezi numele şi numărul de telefon al liderului bisericii tale, cu care ai vorbit despre venirea ta la acest curs. Prin faptul că ai completat numele şi numărul lui de telefon, înţelegem că i-ai spus despre dorinţa ta de a participa la curs, şi că el a fost de acord cu aceasta.

  •  -
  • Dacă ai sub 18 ani, te rugăm să completezi în căsuţa de mai jos numele părintelui sau tutorelui, şi un număr de telefon la care acesta poate fi contactat.
    Prin faptul că ai completat aceste căsuţe, înţelegem că ei sunt de acord să participi la curs, şi sunt disponibili să fie contactaţi, dacă este necesar.
  •  -
  • După ce termini de completat formularul şi apeşi butonul „Trimite“, vei fi contactat prin e-mail sau telefon de un lucrător AMEC. Dacă ai vreo întrebare sau vreun comentariu, te rugăm să ne contactezi la adresa amec.cef@gmail.com

  • Should be Empty: